- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0229004.H(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | METI, cUL |
| Current Rating | 4 A |
| Diameter | 4.5 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 25.6 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 299
MOQ:298
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 298 - | $0.247 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




