- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 31303.2(LITTELFUSE)
产品属性
| Current Rating | 3.2 A |
| Diameter | 6.35 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 52.5 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 407
MOQ:90
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 90 - 357 | $0.822 |
| 358 - | $0.696 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




