- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 273.062(LITTELFUSE)
产品属性
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 6.35 mm |
| Fuse Current | 62.5 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 2.32 Ω |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:10
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 37 | $7.89 |
| 38 - | $6.516 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




