TDA5201
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF receivers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Frequency | 315MHz ~ 345MHz |
| Antenna Connector | PCB/ Surface Mount |
| Modulation or Protocol | ASK |
| Sensitivity | -113dBm |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | RSSI Equipped |
| Applications | Alarm Systems/ Communication Systems/ Remote Control Systems |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-TSSOP-28 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,156
MOQ:34
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 34 - 50 | $2.184 |
| 51 - 134 | $1.625 |
| 135 - 299 | $1.408 |
| 300 - 645 | $1.285 |
| 646 - | $1.174 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




