- Top >
- 半导体 >
- 集成电路/集成电路 >
- Memories >
- Other Memories >
- CY7C185-25VC(CYPRESS)
CY7C185-25VC
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Access Time | 25 ns |
| Address Bus Width | 13 b |
| Density | 64 kb |
| Frequency | 25 GHz |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Memory Size | 62.5 kB |
| Memory Type | RAM, SRAM - Asynchronous |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 28 |
| Number of Ports | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Packaging | Bulk |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 47
MOQ:15
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - | $4.953 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




