MD015E224ZAB
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | AVX |
| Series | DIPGuardR MD |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Spacing | 0.325" (8.25mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Temperature Coefficient | Z5U |
| Operating Temperature Range | 10°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.260"L x 0.100"W(6.60mm x 2.54mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.175" (4.45mm) |
| Package / Case | 2-DIP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,422
MOQ:27
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 27 - 105 | $2.788 |
| 106 - 303 | $2.295 |
| 304 - 1,315 | $2.09 |
| 1,316 - | $1.904 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




