AD8075ARUZ-REEL7
ANALOG DEVICES
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st47374347
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| -3db Bandwidth | 550 MHz |
| Bandwidth | 600 MHz |
| Case/Package | TSSOP |
| Dual Supply Voltage | 5 V |
| Gain | 6 dB |
| Gain Bandwidth Product | 550 MHz |
| Height | 1.05 mm |
| Input Bias Current | 5 µA |
| Input Capacitance | 1.5 pF |
| Input Offset Voltage (Vos) | 2.5 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Dual Supply Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Amplifiers | 3 |
| Number of Channels | 3 |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Elements | 3 |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 30 mA |
| Output Current per Channel | 70 mA |
| Power Dissipation | 1 W |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 74 dB |
| Quiescent Current | 10 mA |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Settling Time | 7.5 ns |
| Slew Rate | 1350 V/µs |
| Weight | 172.98879 mg |
| Width | 4.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 108
MOQ:14
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 54 | $5.387 |
| 55 - | $4.436 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




