CP1H-X40DT-D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CE, cULus |
| Depth | 85 mm |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Mount | Chassis Mount , DIN Rail , Panel |
| Number Of Characters Per Row | 2 |
| Number of I/Os | 40 |
| Number of Inputs | 24 |
| Number of Outputs | 16 |
| Termination | Screw |
| Weight | 589.670081 g |
| Width | 110 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1,061.836 |
| 10 - 49 | $1,059.088 |
| 50 - 99 | $1,057.714 |
| 100 - | $1,056.45 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




