IHLP3232DZER2R2M01
VISHAY
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st47348946
Date Code:2015+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-3232DZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 10.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 23A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 33MHz |
| DC Resistance (DCR) | 13.7mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.340"L x 0.322"W(8.64mm x 8.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,479
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.036 |
| 50 - 99 | $0.791 |
| 100 - 299 | $0.724 |
| 300 - 499 | $0.68 |
| 500 - 999 | $0.671 |
| 1,000 - 1,999 | $0.664 |
| 2,000 - 3,999 | $0.661 |
| 4,000 - | $0.659 |




