- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0451004.MRL(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, PSE, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 4 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Diameter | 2.69 mm |
| Fuse Current | 4 A |
| Height | 2.69 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 16 mΩ |
| Terminal Material | Gold |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,555
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.73 |
| 50 - 99 | $0.596 |
| 100 - 299 | $0.53 |
| 300 - 499 | $0.486 |
| 500 - 999 | $0.477 |
| 1,000 - 3,999 | $0.47 |
| 4,000 - 9,999 | $0.465 |
| 10,000 - | $0.464 |




