GRM1552C1H101JZ01D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st47348885
Date Code:2011
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 100 pF |
| Case/Package | 0402 |
| Depth | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 27,162
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.198 |
| 100 - 299 | $0.192 |
| 300 - 499 | $0.148 |
| 500 - 999 | $0.139 |
| 1,000 - 3,999 | $0.133 |
| 4,000 - 4,999 | $0.128 |
| 5,000 - 9,999 | $0.127 |
| 10,000 - | $0.127 |




