- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 37215000431(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 5 A |
| Diameter | 8.5 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 4.3 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Dissipation | 1.3 kW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 9.43 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.291 |
| 10 - 49 | $0.228 |
| 50 - 99 | $0.173 |
| 100 - 499 | $0.136 |
| 500 - 999 | $0.129 |
| 1,000 - 1,999 | $0.124 |
| 2,000 - 3,999 | $0.121 |
| 4,000 - | $0.119 |





