M50FW080N5G
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Access Time | 50 ns |
| Case/Package | TSOP |
| Data Bus Width | 8 b |
| Frequency | 33 MHz |
| Interface | Parallel, Serial |
| Max Frequency | 33 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Type | NOR |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 22,155
MOQ:15
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 59 | $4.953 |
| 60 - 171 | $4.074 |
| 172 - 741 | $3.71 |
| 742 - 1,212 | $3.379 |
| 1,213 - | $3.223 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




