FN9222R-6-06
SCHAFFNER
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:bulk
Management ID:st47156571
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CQC, CSA, ENEC, UL, VDE |
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | Module |
| Connector Type | Receptacle |
| Current | 6 A |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 57.9 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Frequency | 400 Hz |
| Fuse | No |
| Gender | Male |
| Height | 22.5 mm |
| Inductance | 780 µH |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Flanges , Panel, Screw , Snap-In |
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Poles | 3 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 3 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 984
MOQ:12
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 44 | $6.636 |
| 45 - 127 | $5.485 |
| 128 - 550 | $4.995 |
| 551 - 900 | $4.551 |
| 901 - | $4.34 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




