LQH5BPN6R8NT0L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH5 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.65A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.5A |
| Inductance | 6.8 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 30MHz |
| DC Resistance (DCR) | 83mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.197"W(5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5,000
MOQ:281
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 281 - 1,121 | $0.262 |
| 1,122 - | $0.222 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




