52437-2672
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Material | Glass, Polyphenylene |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Country of Origin | JP |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Receptacle |
| Housing Material | Polyamide |
| Insulation Resistance | 50 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 500 µm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 26 |
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Positions | 26 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Tape & Reel |
| Pitch | 500 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Wire/Cable Type | Straight |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 288
MOQ:30
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 45 | $2.466 |
| 46 - 119 | $1.832 |
| 120 - 265 | $1.589 |
| 266 - | $1.451 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




