15-92-1430
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Country of Origin | US |
| Current Rating | 1 A |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Glow Wire Compliant | Non-compliant |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Circuits | 30 |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Positions | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Vertical |
| Pitch | 1.27 mm |
| Plating | Tin |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Through Hole |
| Voltage Rating | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 876
MOQ:15
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 56 | $5.214 |
| 57 - 162 | $4.304 |
| 163 - 701 | $3.92 |
| 702 - | $3.571 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




