V25S625P
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 660 pF |
| Case/Package | Radial |
| Clamping Current | 100 A |
| Clamping Voltage | 1.625 kV |
| Depth | 9.6 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Energy | 800 J |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Surge Current | 22 kA |
| Max Varistor Voltage | 1.1 kV |
| Max Voltage Rating (AC) | 625 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 825 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 900 V |
| Mount | Radial , Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8533400080 |
| Tolerance | 5 % |
| Varistor Voltage | 1 kV |
| Voltage Rating (AC) | 625 V |
| Voltage Rating (DC) | 825 V |
| Width | 28 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 953
MOQ:23
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 23 - 89 | $3.297 |
| 90 - 256 | $2.716 |
| 257 - | $2.473 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




