P1100SARP
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 50 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 90 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Peak Pulse Current | 45 A |
| Voltage Rating (DC) | 90 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,305
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 397 | $0.74 |
| 398 - 1,778 | $0.626 |
| 1,779 - 3,788 | $0.543 |
| 3,789 - | $0.516 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




