P0640SCRP
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Peak Pulse Current | 100 A |
| Voltage Rating (DC) | 58 V |
| Width | 3.94 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,775
MOQ:120
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - 476 | $0.617 |
| 477 - 2,133 | $0.522 |
| 2,134 - 4,545 | $0.452 |
| 4,546 - | $0.43 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




