- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 045102.5MR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, PSE, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 28.6 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.6924 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 59,921
MOQ:179
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 179 - 714 | $0.411 |
| 715 - 3,200 | $0.348 |
| 3,201 - 6,818 | $0.301 |
| 6,819 - | $0.287 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




