- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0434001.NRP(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 1 A |
| Height | 304.8 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Resistance | 72 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 812.8 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 29,935
MOQ:298
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 298 - 1,190 | $0.247 |
| 1,191 - 5,333 | $0.209 |
| 5,334 - 11,364 | $0.181 |
| 11,365 - | $0.172 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




