- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0430003.WR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 1.52 mm |
| Height | 1.14 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 20 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 1.52 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,268
MOQ:90
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 90 - 359 | $0.817 |
| 360 - 1,610 | $0.692 |
| 1,611 - | $0.599 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




