- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0430002.WR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.52 mm |
| Height | 1.143 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 39 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 1.524 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,166
MOQ:103
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 103 - 408 | $0.719 |
| 409 - 1,829 | $0.609 |
| 1,830 - 3,896 | $0.528 |
| 3,897 - | $0.502 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




