- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0429003.WRM(LITTELFUSE)
产品属性
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 1.52 mm |
| Height | 1.143 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Resistance | 26.2 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 1.524 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,543
MOQ:149
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 149 - 595 | $0.494 |
| 596 - 2,667 | $0.418 |
| 2,668 - | $0.362 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




