- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0429.250WRM(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 250 mA |
| Depth | 1.52 mm |
| Height | 1.143 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Resistance | 625 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 1.524 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 17,183
MOQ:211
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 211 - 840 | $0.35 |
| 841 - 3,765 | $0.296 |
| 3,766 - 8,021 | $0.256 |
| 8,022 - | $0.244 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




