- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 015403.5DR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | PSE, UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | White |
| Current Rating | 3.5 A |
| Depth | 5.03 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 3.5 A |
| Height | 3.81 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Power Dissipation | 125 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 20 mΩ |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 5.03 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 684
MOQ:29
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 29 - 42 | $2.616 |
| 43 - 112 | $1.948 |
| 113 - 249 | $1.689 |
| 250 - 538 | $1.541 |
| 539 - | $1.408 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




