AD829JR
ANALOG DEVICES
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st47111658
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| -3db Bandwidth | 120 MHz |
| Bandwidth | 120 MHz |
| Case/Package | R |
| Common Mode Rejection Ratio | 120 dB |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Dual Supply Voltage | 5 V |
| Gain Bandwidth Product | 300 MHz |
| Height | 1.5 mm |
| Input Bias Current | 3.3 µA |
| Input Capacitance | 1.5 pF |
| Input Offset Voltage (Vos) | 200 µV |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Dual Supply Voltage | 18 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Power Dissipation | 900 mW |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Dual Supply Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 9 V |
| Nominal Supply Current | 5 mA |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 5.3 mA |
| Output Current per Channel | 32 mA |
| Power Dissipation | 900 mW |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 98 dB |
| Quiescent Current | 6.5 mA |
| Radiation Hardening | No |
| Slew Rate | 230 V/µs |
| Supply Type | Dual |
| Voltage Gain | 96.26 dB |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 359
MOQ:11
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 41 | $7.126 |
| 42 - 118 | $5.883 |
| 119 - | $5.358 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




