AD8362ARU
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular GSM CDMA TDMA TETRA |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -52dBm~8dBm |
| Frequency | 50Hz~3.8GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 50HZ-3.8GHZ 16TSSOP |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 135
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 4 | $20.664 |
| 5 - 23 | $15.565 |
| 24 - 54 | $12.788 |
| 55 - 117 | $11.696 |
| 118 - | $11.161 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




