- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Tactile switches >
- SMT type >
- SKHMPWE010(ALPS ALPINE)
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | Green |
| Current Rating | 50 mA |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Operating Force | 1.6 N |
| Termination | Gull Wing |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,210
MOQ:77
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 77 - 307 | $0.956 |
| 308 - 1,376 | $0.809 |
| 1,377 - | $0.701 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




