JMK063ABJ105MP-F
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
原产国:MY
Management ID:st47085637
Date Code:2021
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 24,997
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 999 | $0.011 |
| 1,000 - 4,999 | $0.01 |
| 5,000 - 9,999 | $0.005 |
| 10,000 - 19,999 | $0.004 |
| 20,000 - 29,999 | $0.004 |
| 30,000 - 39,999 | $0.004 |
| 40,000 - 49,999 | $0.004 |
| 50,000 - | $0.004 |





