GRM155R61E105KA12D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st46932618
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 36
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.262 |
| 10 - 49 | $0.216 |
| 50 - 99 | $0.161 |
| 100 - 499 | $0.124 |
| 500 - 999 | $0.117 |
| 1,000 - 1,999 | $0.112 |
| 2,000 - 3,999 | $0.109 |
| 4,000 - | $0.107 |





