CRA12E0832K00JTR
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st46930485
Date Code:05
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 2012 |
| Case Code (Imperial) | 2012 |
| Case Code (Metric) | 5131 |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 711.2 µm |
| Lead Free | Exempt |
| Lead Pitch | 790 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Per Element | 125 mW |
| Resistance | 2 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 530 µm |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 3.048 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,990
MOQ:188
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 188 - 1,879 | $0.494 |
| 1,880 - 9,399 | $0.483 |
| 9,400 - 18,799 | $0.475 |
| 18,800 - 93,999 | $0.47 |
| 94,000 - 187,999 | $0.467 |
| 188,000 - 375,999 | $0.465 |
| 376,000 - 751,999 | $0.464 |
| 752,000 - | $0.464 |




