- Top >
- 半导体 >
- 分立半导体 >
- Diodes >
- Rectifiers - Single >
- RBR3MM60BTFTR(ROHM)
RBR3MM60BTFTR
文档
产品属性
| Element Configuration | Single |
| Forward Current | 3 A |
| Forward Voltage | 610 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Forward Surge Current (Ifsm) | 30 A |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 60 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 24,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.092 |
| 6,000 - 11,999 | $0.089 |
| 12,000 - 17,999 | $0.088 |
| 18,000 - 29,999 | $0.088 |
| 30,000 - | $0.085 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





