LQW15AN2N7B00D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 850mA |
| Inductance | 2.7 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 15GHz |
| Q @ Freq | 20 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 50mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 30
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.731 |
| 10 - 49 | $0.406 |
| 50 - 99 | $0.351 |
| 100 - 499 | $0.315 |
| 500 - 999 | $0.307 |
| 1,000 - 1,999 | $0.302 |
| 2,000 - 3,999 | $0.299 |
| 4,000 - | $0.298 |





