GRM188R61E225KA12D
MURATA
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
包装类型:cut tape
Management ID:st46708216
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 40,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 11,999 | $0.011 |
| 12,000 - 19,999 | $0.011 |
| 20,000 - 39,999 | $0.01 |
| 40,000 - 119,999 | $0.01 |
| 120,000 - | $0.01 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





