- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 01500322H(LITTELFUSE)
01500322H
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Contact Material | Brass, Tin |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 12.2 mm |
| Fuse Current | 15 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Brass, Tin |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8536908085, 8536908085|8536908085|8536908085|8536908085|8536908085 |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage | 500 V |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 600
MOQ:100
SPQ:100
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 199 | $6.462 |
| 200 - 299 | $6.435 |
| 300 - 399 | $6.427 |
| 400 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




