ZX62-AB-5PA(31)
文档
产品属性
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Gold |
| Contact Pitch | 650 µm |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Current Rating | 1.8 A |
| Data Rate | 480 Mbps |
| Gender | Receptacle |
| Height | 2.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Manufacturer Package Identifier | ZX62-AB-5PA(31) |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Horizontal , Surface Mount |
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Positions | 5 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 650 µm |
| Schedule B | 8536695050 |
| USB Standard | USB 2.0 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 50
MOQ:43
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |






