MM60-EZH039-B5-R850
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| China RoHS | Compliant |
| Connector Type | Socket |
| Contact Material | Stainless Steel, Steel |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 60 mΩ |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 3.9 mm |
| Introduction Date | 2011-05-31 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Socket |
| Packaging | Digi-Reel® |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 50
MOQ:38
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.466 |
| 380 - 1,899 | $2.431 |
| 1,900 - 3,799 | $2.375 |
| 3,800 - 18,999 | $2.347 |
| 19,000 - 37,999 | $2.338 |
| 38,000 - 75,999 | $2.334 |
| 76,000 - 151,999 | $2.33 |
| 152,000 - | $2.322 |





