IHLP1616BZER1R0M11
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-1616BZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 4.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 5A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 64MHz |
| DC Resistance (DCR) | 27mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.175"L x 0.160"W(4.45mm x 4.06mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 16
MOQ:16
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16 - 159 | $5.785 |
| 160 - 799 | $5.622 |
| 800 - 1,599 | $5.547 |
| 1,600 - 7,999 | $5.491 |
| 8,000 - 15,999 | $5.47 |
| 16,000 - 31,999 | $5.463 |
| 32,000 - 63,999 | $5.454 |
| 64,000 - | $5.446 |






