- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 65600001009(LITTELFUSE)
65600001009
LITTELFUSE

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:bulk
Management ID:st46085885
Date Code:16
文档
产品属性
| Body Material | Thermoplastic |
| Color | Black |
| Contact Resistance | 5 mΩ |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 9.6 mm |
| Fuse Current | 10 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Tin |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Horizontal , PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Poles | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 53
MOQ:22
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 22 - 219 | $4.313 |
| 220 - 1,099 | $4.245 |
| 1,100 - 2,199 | $4.17 |
| 2,200 - 10,999 | $4.114 |
| 11,000 - 21,999 | $4.086 |
| 22,000 - 43,999 | $4.077 |
| 44,000 - 87,999 | $4.069 |
| 88,000 - | $4.063 |





