74540-0100
MOLEX

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45801429
Date Code:15
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Cable Length | 500 mm |
| Country of Origin | US |
| ELV | Compliant |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Zinc |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Contacts | 68 |
| Number of Positions | 16 |
| Orientation | Horizontal |
| REACH SVHC | No |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Weight | 17.100007 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 7
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $49.178 |
| 20 - 99 | $48.244 |
| 100 - 199 | $47.777 |
| 200 - 999 | $47.497 |
| 1,000 - 1,999 | $46.937 |
| 2,000 - 3,999 | $46.657 |
| 4,000 - 7,999 | $46.564 |
| 8,000 - | $46.489 |




