- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Toggle Switches >
- 394419(RS PRO)
394419
文档
产品属性
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Resistance | 10 mΩ |
| Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Mechanical Life | 40 kcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Panel |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 11
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $13.15 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





