DFE252010P-R33M=P2
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st45629160
Date Code:2017
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE252010P |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 5.7A |
| Inductance | 330 nH |
| DC Resistance (DCR) | 29 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Size / Dimension | 2.5x2.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,723
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.217 |
| 100 - 299 | $0.169 |
| 300 - 499 | $0.125 |
| 500 - 999 | $0.116 |
| 1,000 - 3,999 | $0.11 |
| 4,000 - 4,999 | $0.105 |
| 5,000 - 9,999 | $0.105 |
| 10,000 - | $0.104 |




