EMK107BBJ106MA-T
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st45629099
Date Code:2017
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 7
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.215 |
| 100 - 299 | $0.168 |
| 300 - 499 | $0.124 |
| 500 - 999 | $0.116 |
| 1,000 - 3,999 | $0.109 |
| 4,000 - 4,999 | $0.104 |
| 5,000 - 9,999 | $0.104 |
| 10,000 - | $0.103 |





