UUR1A102MNL1GS
NICHICON

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45532423
Date Code:04
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.24 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 454 mA |
| Ripple Current (AC) | 454 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 10 V |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,000
MOQ:89
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 89 - 889 | $1.048 |
| 890 - 4,449 | $1.042 |
| 4,450 - 8,899 | $1.004 |
| 8,900 - 44,499 | $0.997 |
| 44,500 - 88,999 | $0.992 |
| 89,000 - 177,999 | $0.987 |
| 178,000 - | $0.986 |
| - | - |




