3-582118-9
TE CONNECTIVITY
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
原产国:US
Management ID:st45521699
Date Code:2017
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Body Material | Nylon, Polyamide |
| Color | White |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 4.44 mm |
| ELV | Compliant |
| Gender | Female |
| Height | 5.84 mm |
| Housing Color | White |
| Housing Material | Nylon |
| Insulation | Mating End Insulated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Nylon |
| Max Current Rating | 4.75 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Horizontal , Through Hole |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Operating Supply Voltage | 600 V |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Bulk |
| Plating | Gold |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.352 |
| 10 - 29 | $2.255 |
| 30 - 49 | $1.816 |
| 50 - 99 | $1.728 |
| 100 - 299 | $1.662 |
| 300 - 499 | $1.618 |
| 500 - 999 | $1.609 |
| 1,000 - | $1.603 |




