GRM31BR32J471KY01L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st45507586
Date Code:2014
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 470 pF |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 1.25 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 1.25 mm |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 630 V |
| Voltage Rating (DC) | 630 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,784
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.202 |
| 100 - 299 | $0.162 |
| 300 - 499 | $0.118 |
| 500 - 999 | $0.11 |
| 1,000 - 3,999 | $0.103 |
| 4,000 - 4,999 | $0.098 |
| 5,000 - 9,999 | $0.098 |
| 10,000 - | $0.097 |




