- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0473002.MRT1(LITTELFUSE)
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Resistance | 71.2 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 335
MOQ:34
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 34 - 339 | $2.774 |
| 340 - 1,699 | $2.721 |
| 1,700 - 3,399 | $2.665 |
| 3,400 - 16,999 | $2.637 |
| 17,000 - 33,999 | $2.627 |
| 34,000 - 67,999 | $2.62 |
| 68,000 - 135,999 | $2.612 |
| 136,000 - | $2.609 |





