RCER71H106MWK1H03B
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-4
Management ID:st45503151
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217"L x 0.157"W(5.50mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 16
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.92 |
| 10 - 49 | $1.733 |
| 50 - 99 | $1.367 |
| 100 - 499 | $1.294 |
| 500 - 999 | $1.239 |
| 1,000 - 1,999 | $1.202 |
| 2,000 - 3,999 | $1.195 |
| 4,000 - | $1.189 |





